Eucharystia
Namaszczenie

Pielgrzymka do Włoch

Pielgrzymka do Włoch - 7 dni

PADWA – LORETO – MANOPPELLO - LANCIANO – SAN GIOVANNI ROTONDO – MONTE SAN ANGELO – CASCIA – ASYŻ – WENECJA

TERMIN: 28.06 – 04.07.2019

wlochy_pielgrzymka

DZIEŃ 1: Wyjazd z Polski

W godzinach popołudniowych spotykamy się na wyznaczonym parkingu. Pakowanie bagaży. Następnie wyruszymy w drogę w kierunku granicy polsko-czeskiej i dalej przez Austrię w kierunku Włoch. Nocny przejazd do Włoch.

DZIEŃ 2: Padwa

Rano przyjedziemy do Padwy – wizyta w Bazylice Św. Antoniego. Po zwiedzaniu udamy się na nocleg do hotelu. Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 3: Loreto,  Manoppello, Lanciano

Rano, po bardzo wczesnym śniadaniu udamy się do Loreto, gdzie zobaczymy Sanktuarium matki Bożej. Następnie przejedziemy do Manoppello, do Sanktuarium z chustą św. Weroniki. Dalej przejazd do Sanktuarium w Lanciano, gdzie miał miejsce pierwszy potwierdzony cud eucharystyczny. Wieczorem przyjazd do San Giovanni Rotondo. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 4: San Giovanni Rotondo,  Monte San Angelo

Rano, po śniadaniu udamy się do Sanktuarium św. Ojca Pio. Zobaczymy Kościół Antyczny, gdzie Święty otrzymał stygmaty, Bazylikę MB Łaskawej oraz nowe Sanktuarium, gdzie we wspaniałej kaplicy ozdobionej mozaikami ojca Marko Ivana Rupnika znajduje się Jego grób. Następnie przejedziemy do Monte San Angelo – znajduje się tutaj jedno z najsłynniejszych w Kościele katolickim sanktuariów ku czci świętego Michała Archanioła. Wieczorem obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 5: Cascia, Asyż

Rano, po śniadaniu udamy się do Casci, miasta św. Rity. Nawiedzimy Sanktuarium św. Rity patronki w trudnych sprawach. Następnie udamy się do Asyżu, miasta św. Franciszka. Nawiedzimy Bazylikę San Francesco z grobem Biedaczyny z Asyżu. Zobaczymy także Bazylikę Santa Maria degli Angeli wraz z kaplicą Porcjunkula. Następnie przejazd do hotelu. Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 6: Wenecja

Rano, po śniadaniu udamy się w kierunku Wenecji. Jej zwiedzanie rozpoczniemy od przejażdżki tramwajem wodnym na Plac św. Marka. Nawiedzimy Bazylikę św. Marka, zobaczymy wieżę Campanille, Pałac Dożów, Most Westchnień, dzielnicę Rialto ze słynnym mostem Rialto. Spacer wzdłuż kanałów i mostków. Wyjazd w drogę powrotną do Polski. Nocny przejazd.

Dzień 7: Powrót do Polski

Powrót do parafii w godzinach popołudniowych.

Cena: 1390 pln/os  Oferta dla grupy 46 osób.

Cena: 1550 pln/os  Oferta dla grupy 35 osób.

CENA ZAWIERA:

•przejazd autokarem na trasie całej pielgrzymki;

•4 noclegi w hotelach **/***  (pokoje 2, 3-osobowe z łazienkami);

•Wyżywienie 2 x dziennie:  4 śniadania wzmocnione, 4 obiadokolacje;

•Ubezpieczenie Signal Iduna: KL (10 000 EUR), NNW (7 000 PLN), z uwzględnieniem chorób przewlekłych

•Opiekę polskojęzycznego pilota;

•Codzienna Msza Święta;

•Przedstawiony program zwiedzania.

CENA NIE ZAWIERA :

•biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przewodników lokalnych, kosztów związanych z realizacją programu, taks klimatycznych, słuchawek podczas zwiedzania, obowiązkowej składki na turystyczny Fundusz Gwarancyjny (około 75 euro – płatne u pilota w autokarze, PRZY MNIEJSZEJ GRUPIE KWOTA TA PROPORCJONALNIE WZRASTA);

•dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej (4,14 % głównej ceny); wydatków własnych;

•świadczeń niewymienionych w ofercie.

•dopłaty do pokoju 1 - osobowego

•wydatków własnych;

B.P. ORLANDO TRAVEL ZASTRZEGA SOBIE MOŻLIWOŚĆ ZMIANY KOLEJNOŚCI ZWIEDZANYCH OBIEKTÓW

Biuro Podróży ORLANDO TRAVEL Sp. z o.o.

32-050 Skawina ul. Ks. J. Popiełuszki 2 D

Tel. +48 12 276 24 39 wew. 22